سوالات متداول


خیر ، مگر با هماهنگی با پشتیبان سایت و تایید آن انجام گیرد.
بله ، اگر از کالای ارسال شده به هر دلیلی ( اعم از مخدوش بودن کالا، عدم انطباق کالا با سفارش ثبت شده، ناقص بودن سفارش، سپری شدن تاریخ انقضا یا کوتاه بودن مهلت مصرف باقیمانده، عدم انطباق قیمت روی کالا با فاکتور ارسالی و .....) رضایت کامل نداشتید، کافیست از پذیرش سفارش خودداری نمایید. در صورتیکه وجه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کرده‌اید،. دکان ما متعهد می‌شود که وجه پرداختی را ظرف مدت حداکثر 72 ساعت به کارتی که از طریق آن خرید خود را انجام داده‌اید باز‌گرداند.
شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد. در انتهای هر ایمیل درج شده " چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید " شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.
قبل از ثبت نام می‌توانید در سایت آبشار گردش کنید و کالاهای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای نهایی کردن خرید، ثبت نام در سایت الزامی است، ضمن اینکه تخفیفات کالاهای آبشار تنها برای کاربرانی نمایش داده می‌شود که در سایت ثبت نام کرده و به حساب کاربری خود وارد شده‌اند.
آبشار با هدف جلب اعتماد و بالابردن هرچه بیشتر کیفیت خدمات خود، تمامی مجوز های لازم برای کسب و کار اینترنتی را با موفقیت از مراجع قانونی دریافت کرده است. من جمله اینکه سایت آبشار دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منحصرا برای کسب و کارهایی صادر می‌شود که صلاحیت و هویت آنها احراز شده است. سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک‌های عامل به گونه‌ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده بوده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید. درضمن از پروتوکل امنیت HTTPS برای امنیت بیشتر کاربران استفاده می شود.
بله در تمام ساعات شبانه روز شما می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید و ارسال کالا  هر روز بعد از ظهر ها (از ساعت 18 الی 20 ) انجام می شود.
خیر از یک شماره موبایل تنها برای فعالسازی یک حساب کاربری می‌توان استفاده نمود.
در حال حاضر امکان تعیین روز و ساعت معین جهت تحویل سفارش برای کاربران مهیا نیست، و سفارشات پس از ثبت، برای خریدار ارسال می‌شوند.
خیر از یک آدرس ایمیل تنها برای فعال‌سازی یک حساب کاربری می‌توان استفاده نمود.
خیر، در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد.